Zaznacz stronę

LET’S GET READY TO SEASON.

WYPRZEDAŻ MOTOCYKLI Z ROCZNIKA 2019.

KUP DZISIAJ I ODBIERZ MOTOCYKL NA WIOSNĘ BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW.

W cenie pojazdu usługa zimowania motocykla.

Spłacaj motocykl dopiero od rozpoczęcia sezonu.

Finansowanie już od 0% opłaty wstępnej.

TERAZ DO 16 400 PLN KORZYŚCI NA WYBRANE MODELE!

 

BMW G 310 R*

Już za 207 PLN netto/miesięcznie

lub za 17 600 PLN.

BMW C 400 X*

Już za 277 PLN netto/miesięcznie

lub za 27 730 PLN.

BMW F 850 GS

Już za 605 PLN netto/miesięcznie

lub za 60 637 PLN.

BMW C Evolution*

Już za 664 PLN netto/miesięcznie

lub za 43 900 PLN.

BMW S 1000 RR

Już za 686 PLN netto/miesięcznie

lub za 67 500 PLN.

BMW S 1000 XR*

Już za 807 PLN netto/miesięcznie

lub za 68 800 PLN.

*motocykl podemonstracyjny z małym przebiegiem.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY OFERTY NA INNE DOSTĘPNE MODELE.

+48 12 349 33 80

BMW MOTORRAD DOBRZAŃSKI.
Autoryzowany dealer BMW Motorrad w Krakowie
al. Jana Pawła II 45 31-864 Kraków

Potrzebujesz więcej informacji?

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w sprawie oferty.

Zapytaj o ofertę.

  *pole wymagane

  *KONTAKT TELEFONICZNY - Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie przez Dobrzański sp. z o.o., al. Jana Pawła II 45, 31-864 Kraków przekazanych przeze mnie danych osobowych rozwiń

  np. danych kontaktowych oraz rodzaj prawa jazdy, na potrzeby obsługi klienta. W dowolnym czasie mogę wycofać złożone oświadczenia o wyrażeniu zgody ze skutkiem przyszłym. Po wycofaniu zgody mój profil klienta nie będzie podlegał przetwarzaniu, a komunikacja marketingowa nie będzie mi przekazywana.

  Chcę również otrzymywać spersonalizowane oferty produktów i usług wybrane z oferty Dobrzański sp. z o.o. rozwiń

  na podstawie moich osobistych preferencji i zachowań, również w związku z korzystaniem z produktów bądź usług. Wyrażam zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celu stworzenia indywidualnego profilu klienta przy zastosowaniu procedury statystycznej. Dzięki powyższemu profilowi będę otrzymywać komunikację marketingową poprzez wybrane przeze mnie wyżej środki komunikacji o odpowiedniej treści np. spersonalizowane oferty od Dobrzański sp. z o.o.. W stosownych przypadkach następujące dane przekazane przeze mnie lub wygenerowane na podstawie korzystania z produktów bądź usług Dobrzański sp. z o.o. mogą być wykorzystywane na potrzeby rozwijania profilu: dane kontaktowe (np. imię i nazwisko, adres, adres e-mail); informacje uzupełniające/preferencje (np. hobby); dane identyfikacyjne (np. numer klienta, numer umowy); historia klienta (np. otrzymanie ofert, dane dotyczące zakupu pojazdu, informacje dotyczące dealera); dane dotyczące pojazdu (np. przebieg, informacje dotyczące warsztatów oraz części); dane ze strony internetowej (np. dane dotyczące użytkowania zebrane ze sklepu internetowego Dobrzański sp. z o.o.) dane producenta dostępne dla Dobrzański sp. z o.o. (np. status montażu pojazdu, pakiety serwisowe, informacje dotyczące usług dostosowanych do zapotrzebowania). Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych przez Dobrzański sp. z o.o. na rzecz BMW Polska. Chcę również otrzymywać spersonalizowane oferty produktów i usług Grupy BMW wybrane z oferty BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, Wołoska 22A, 02-675 Warszawa na podstawie moich osobistych preferencji i zachowań, również w związku z korzystaniem z produktów bądź usług. W dowolnym czasie mogę wycofać złożone oświadczenia o wyrażeniu zgody ze skutkiem przyszłym. Po wycofaniu zgody mój profil klienta nie będzie podlegał przetwarzaniu, a komunikacja marketingowa nie będzie mi przekazywana.

  Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych przez Dobrzański sp. z o.o. na rzecz BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce rozwiń

  Wołoska 22A, 02-675 Warszawa, oraz na przetwarzanie i wykorzystywanie przez BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, Wołoska 22A, 02-675 Warszawa moich danych oraz kontaktowanie się ze mną w wyżej wskazanych celach. BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, Wołoska 22A, 02-675 Warszawa może również przekazywać powyższe dane niektórym spółkom powiązanym (BMW Austria Bank GmbH, BMW Austria Leasing GmbH, BMW Vertriebs GmbH: Siegfried-Marcus-Straße 24, 5020 Salzburg, Austria; BMW Financial Services Polska Sp. z o. o., Alphabet Insurance Services Polska Sp. z o. o., Alphabet Polska Fleet Management Sp. z o. o.: Wołoska 22 Street, 02-675 Warsaw, Poland), jak również niektórym partnerom handlowym oraz warsztatom (mojemu preferowanemu dealerowi lub partnerowi, od którego dokonany został zakup samochodu bądź u którego przeprowadzone zostały wizyty serwisowe lub konsultacyjne bądź mojemu regionalnemu partnerowi), którzy mogą wykorzystywać moje dane oraz kontaktować się ze mną, w celach wskazanych powyżej, poprzez wybrane przeze mnie środki komunikacji. Informacje o aktualizacji danych mogą być udostępniane wyżej wskazanym spółkom powiązanym. W dowolnym czasie mogę wycofać złożone oświadczenia o wyrażeniu zgody ze skutkiem przyszłym. Po wycofaniu zgody mój profil klienta nie będzie podlegał przetwarzaniu, a komunikacja marketingowa nie będzie mi przekazywana.