Zaznacz stronę

DEALER BMW DOBRZAŃSKI.

JESTEŚMY LEPSI.

Wchodzimy w kolejny wiek naszej historii.

Jesteśmy autoryzowanym salonem i serwisem marek BMW, MINI i ALPINA, grupą motoryzacyjną z ponad 100-letnią historią w branży. Nasz salon to jeden z najnowocześniejszych obiektów dealerskich BMW w Polsce, oferujący pełną gamę modelową samochodów oraz motocykli.

 

Poznaj naszą historię

BMW i MINI Dobrzański jest firmą, która historię z motoryzacją rozpoczęła ponad 100 lat temu. W 1919 roku Pan Zygmunt Dobrzański otworzył w Krakowie jeden z pierwszych warsztatów naprawy samochodów i motocykli. Pasją do motoryzacji zaraził swojego syna – Jerzego Dobrzańskiego, który realizował się w sporcie motoryzacyjnym. W 1952 roku zdobył pierwsze punkty do licencji sportowej samochodem marki… BMW – i tak zaczęła się miłość do marki. W latach 60. XX wieku został trzykrotnym Mistrzem Polski oraz otworzył jedyny autoryzowany serwis BMW w Polsce.
Motoryzacja w rodzinie Dobrzańskich jest obecna od trzech pokoleń, z rodzinnej pasji powstała rodzinna firma, której jesteśmy częścią i na co dzień pracujemy zgodnie z tradycją i pasją do marki BMW z czego jesteśmy dumni.

Rozwijając się dla Was stajemy się lepsi!

 

Klienci od zawsze byli dla nas najważniejsi. Ich potrzeby i wymagania stawiamy na pierwszym miejscu nieustannie się rozwijając.

 

Rozpoczynamy budowę nowego obiektu w Rzeszowie.

Już w przyszłym roku rozpoczynamy budowę nowego, nowoczesnego salonu. A już dzisiaj zapraszamy do naszego dealerstwa w Krasnem k. Rzeszowa, gdzie prezentujemy najnowsze modele marki BMW i MINI.

Otwieramy kolejny oddział, tym razem wirtualny.

Już teraz wszystkie samochody oferowane przez nasze dealerstwa dostępne na wyciągnięcie ręki.

Poszerzamy zespół naszych Doradców.

Zatrudniając nowych doradców chcemy sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Każdy z nich to wykfalifikowany specjalista służący pomocą. Ponadto posiadamy również dedykowanych doradców dla samochodów elektrycznych, hybrydowych, samochodów M i luksusowej marki Alpina.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo!

Salon BMW Dobrzański to miejsce, gdzie możesz czuć się bezpiecznie. Posiadamy stacje do dezynfekcji rąk, mobilne automaty do dezynfekcji pojazdów oraz zawieszki informujące o ich zdezynfekowaniu.

Stworzyliśmy nową ekspozycję samochodów gotowych do odbioru.

Dla wygody naszych Klientów przygotowaliśmy specjalną ekspozycje przed naszym salonem. Znajdują się tam najciekawsze egzemplarze samochodów dostępnych od ręki.

Unowocześniliśmy myjnie wg najnowszych standardów.

Z myślą o naszych Klientach naszą myjnię zaprojektowaliśmy tak, aby korzystanie z niej było bardziej praktyczne i komfortowe.

Usprawniliśmy przepustowość kolejki do doradców serwisowych.

Szanujemy czas naszych Klientów. Aby zminimalizować czas oczekiwania zatrudniamy nowych doradców serwisowych.

Zwiększyliśmy dostępność samochodów zastępczych dla naszych Klientów.

Oferujemy bogaty wybór samochodów zastępczych, które możesz użytkować w okresie trwania naprawy Twojego pojazdu.

Zwiększyliśmy dostępność miejsc parkingowych dla naszych Klientów.

W trosce o komfort naszych Klientów rozszerzyliśmy dostępność miejsc parkingowych przed naszym salonem.

Stworzyliśmy pierwszą w Polsce dealerską wypożyczalnię nowych motocykli BMW.

W ramach usługi RENT A BIKE umożliwiliśmy wynajem najnowszych modeli jednośladów BMW, o które dba nasz autoryzowany serwis.