Zaznacz stronę

BMW I MINI DOBRZAŃSKI.

JEDYNY AUTORYZOWANY DEALER BMW I MINI W RZESZOWIE.

Ponad 100 lat tradycji. Bezpieczeństwo. Wysoki standard.

Jesteśmy jedynym Autoryzowanym Dealerem BMW i MINI w województwie podkarpackim, grupą motoryzacyjną z ponad 100-letnią historią w branży.

Poznaj naszą historię

BMW i MINI Dobrzański jest firmą, która historię z motoryzacją rozpoczęła ponad 100 lat temu. W 1919 roku Pan Zygmunt Dobrzański otworzył w Krakowie jeden z pierwszych warsztatów naprawy samochodów i motocykli. Pasją do motoryzacji zaraził swojego syna – Jerzego Dobrzańskiego, który realizował się w sporcie motoryzacyjnym. W 1952 roku zdobył pierwsze punkty do licencji sportowej samochodem marki… BMW i tak zaczęła się miłość do marki. W latach 60. XX wieku został trzykrotnym Mistrzem Polski oraz otworzył jedyny autoryzowany serwis BMW w Polsce.
Motoryzacja w rodzinie Dobrzańskich jest obecna od trzech pokoleń, z rodzinnej pasji powstała rodzinna firma, której jesteśmy częścią i na co dzień pracujemy zgodnie z tradycją i pasją do marki BMW z czego jesteśmy dumni.

NOWY WYMIAR RADOŚCI JUŻ WKRÓTCE.

Już w przyszłym roku rozpoczynamy budowę nowego, nowoczesnego obiektu. A już dzisiaj zapraszamy do naszego dealerstwa w Krasnem k. Rzeszowa, gdzie prezentujemy najnowsze modele marki BMW i MINI. 

Zapraszamy również do odbycia jazdy testowej interesującym Państwa modelem BMW lub MINI.