Zaznacz stronę

KLASA LUKSUSOWA BMW TERAZ W LEASINGU 0%.

WYŚWIETL NUMER

BMW M8 Gran Coupé

Teraz w BMW Leasing 0%

BMW serii 8 Gran Coupé M to wyjątkowe 4-drzwiowe samochody sportowe. Łączą kunszt inżynierski BMW M z ekskluzywnością klasy luksusowej BMW, zapewniając pierwszorzędne właściwości jezdne w luksusowej atmosferze. 

WYŚWIETL NUMER
bmw serii 7

BMW serii 7

Teraz w BMW Leasing 0%

BMW serii 7 Limuzyna to wyjątkowy luksus i niepowtarzalne uczucie wyznaczania granic na nowo. Właśnie dlatego szeroka gama wybranych opcji wyposażenia z zakresu dynamiki jazdy, stylistyki zewnętrznej i wewnętrznej oraz technologicznych innowacji i komunikacji sieciowej zapewnia optymalne możliwości indywidualizacji.

WYŚWIETL NUMER
bmw serii 7

BMW X7

Teraz w BMW Leasing 0%

BMW X7 to elegancka fuzja prezencji i osobowości. Mimo imponującego wyglądu samochód prezentuje się lekko i zwrotnie dzięki purystycznej stylistyce i atletycznej sylwetce. Obszerne wnętrze stanowiące nowatorskie połączenie ekskluzywności, funkcjonalności i wolności, oferuje niezrównany komfort aż po trzeci rząd foteli. Wdzięk to jego natura. Elegancja jego charakter.

WYŚWIETL NUMER
bmw serii 7

BMW serii 8 Gran Coupé

Teraz w BMW Leasing 0%

BMW serii 8 Gran Coupé to zapierający dech w piersiach czterodrzwiowy samochód sportowy hojnie obdarzający pasażerów miejscem w środku. Jego stylistyka jest przejawem najbardziej porywającej estetyki. Opiera się ona o opracowany dla luksusowych samochodów sportowych całkowicie nowy język. Przekazuje on nieujarzmioną moc i imponującą zwinność.

WYŚWIETL NUMER
bmw serii 7

BMW serii 8 Cabrio

Teraz w BMW Leasing 0%

Emocjonujący kabriolet to również mocny, sportowy samochód, który dzięki najnowocześniejszym technologiom wyróżnia się wyjątkową dynamiką i niezwykłymi właściwościami jezdnymi – zaspokajając najwyższe ambicje i dając radość z jazdy w nowym wymiarze.

WYŚWIETL NUMER
bmw serii 7

BMW serii 8 Coupé

Teraz w BMW Leasing 0%

BMW serii 8 Coupé prezentuje niezwykle sportowy i jednocześnie luksusowy wizerunek, emanujący nastawieniem na najwyższe osiągi. Każdy element stylistyczny łączy komfortową funkcjonalność z dynamiczną elegancją tego luksusowego samochodu sportowego.

WYŚWIETL NUMER
bmw serii 7

ZAPYTAJ O OFERTĘ

WYŚWIETL NUMER

Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

    *pole wymagane

    *KONTAKT TELEFONICZNY - Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie przez Dobrzański sp. z o.o., rozwiń

    al. Jana Pawła II 45, 31-864 Kraków przekazanych przeze mnie danych osobowych np. danych kontaktowych oraz rodzaj prawa jazdy, na potrzeby obsługi klienta. W dowolnym czasie mogę wycofać złożone oświadczenia o wyrażeniu zgody ze skutkiem przyszłym. Po wycofaniu zgody mój profil klienta nie będzie podlegał przetwarzaniu, a komunikacja marketingowa nie będzie mi przekazywana.

    *Chcę również otrzymywać spersonalizowane oferty produktów i usług rozwiń

    wybrane z oferty Dobrzański sp. z o.o. na podstawie moich osobistych preferencji i zachowań, również w związku z korzystaniem z produktów bądź usług. Wyrażam zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celu stworzenia indywidualnego profilu klienta przy zastosowaniu procedury statystycznej. Dzięki powyższemu profilowi będę otrzymywać komunikację marketingową poprzez wybrane przeze mnie wyżej środki komunikacji o odpowiedniej treści np. spersonalizowane oferty od Dobrzański sp. z o.o.. W stosownych przypadkach następujące dane przekazane przeze mnie lub wygenerowane na podstawie korzystania z produktów bądź usług Dobrzański sp. z o.o. mogą być wykorzystywane na potrzeby rozwijania profilu: dane kontaktowe (np. imię i nazwisko, adres, adres e-mail); informacje uzupełniające/preferencje (np. hobby); dane identyfikacyjne (np. numer klienta, numer umowy); historia klienta (np. otrzymanie ofert, dane dotyczące zakupu pojazdu, informacje dotyczące dealera); dane dotyczące pojazdu (np. przebieg, informacje dotyczące warsztatów oraz części); dane ze strony internetowej (np. dane dotyczące użytkowania zebrane ze sklepu internetowego Dobrzański sp. z o.o.) dane producenta dostępne dla Dobrzański sp. z o.o. (np. status montażu pojazdu, pakiety serwisowe, informacje dotyczące usług dostosowanych do zapotrzebowania). Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych przez Dobrzański sp. z o.o. na rzecz BMW Polska. Chcę również otrzymywać spersonalizowane oferty produktów i usług Grupy BMW wybrane z oferty BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, Wołoska 22A, 02-675 Warszawa na podstawie moich osobistych preferencji i zachowań, również w związku z korzystaniem z produktów bądź usług. W dowolnym czasie mogę wycofać złożone oświadczenia o wyrażeniu zgody ze skutkiem przyszłym. Po wycofaniu zgody mój profil klienta nie będzie podlegał przetwarzaniu, a komunikacja marketingowa nie będzie mi przekazywana.